پیشنهاد سردبیر
آخرین پست ها
 • Museum tour in Tehran

  دیدنی‌ترین موزه‌های تهران

  برای کسانی که اهل فرهنگ و هنر هستند! برای کسانی که اهل علم و تاریخ هستند! خبرهای خوبی در راه است؛ موزه‌های پایتخت را فراموش نکنید! تهران که نسبت به دیگر شهرهای ایران موزه‌های بیشتری دارد، نزد گردشگران به شهر موزه‌ها شهرت پیدا کرده است. دیدنی‌ترین موزه‌های تهران را در سفری فرهنگی به تماشا بنشینیم.

 • سد طالقان

  ماهیگیری در سد طالقان

  در این مقاله قصد معرفی سد طالقان و تاریخچه ان به همراه بررسی نحوه ماهیگیری در این سد زیبا را داریم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 • شهرک سینمایی غزالی

  شهرک سینمایی غزالی

  شهرک سینمایی غزالی بهترین جا برای آشنایی با تهران قدیم است که سریال‌های مختلف تاریخی و ایران قدیم در این شهرک ساخته شده است. سالانه گردشگران بسیاری از شهرک سینمایی غزالی بازدید می‌کنند چرا که بخش‌های مختلف و جذابی برای تماشا دارد. آیا می‌خواهید با شهرک سینمایی معروف ایران بیشتر آشنا شوید؟ جای درستی را برای خواندن انتخاب کرده‌اید.

 • Mozaffari Darabad Historical Palace

  کاخ مظفری دارآباد

  اگر بخواهیم تهران را در یک کلمه توصیف کنیم، می‌گوییم شهری که تنوع جاذبه‌هایش زبانزد است! فرقی نمی‌کند علاقه به بازدید از چه جاذبه و مکان‌هایی داشته باشید؛ در هر صورت جایی برای دیدن در تهران وجود دارد. یکی از محبوب‌ترین آنها مکان‌های تاریخی است. در بین این مکان‌های تاریخی، توصیه می‌کنیم کاخ دارآباد تهران را از دست ندهید! این مطلب همه آنچه باید....

 • free entertainment in Tehran

  تفریحات رایگان تهران

  هر کدام از ما احتمالا در شهر محل زندگی‌مان، مکان‌هایی را سراغ داریم که با رفتن به‌ آنجا حال دلمان خوب می‌شود. برای لذت‌بردن از آن مکان هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنیم اما، دقایق با ارزشی را سپری می‌کنیم. بد نیست تا با لیست تفریحات رایگان تهران آشنا شوید!

 • موزه حیات وحش ایران دارآباد

  موزه حیات وحش دارآباد

  موزه حیات وحش دارآباد یک موزه متفاوت در پایتخت کشورمان است! این موزه که جزو موزه‌های علم و صنعت تهران به شمار می‌رود، از لحاظ علم جانورشناسی و گیاه‌شناسی یکی از مهم‌ترین موزه‌های شهر تهران است. اطلاعات کاملی از موزه حیات وحش ایران را در یومگ بخوانید!

 • عمارت مشیر الدوله کجاست

  عمارت مشیرالدوله

  تهران، شهری که جاذبه‌هایش زبانزد است و بدون شک یکی از بهترین سفرهای عمرتان را در این شهر تجربه می‌کنید! در لابه‌لای این تجربه‌ها، بازدید از عمارت مشیرالدوله را از دست ندهید! بنایی که مانند آن کم پیدا می‌شود. این مطلب همه آنچه باید درباره این بنای جذاب بدانید را در اختیارتان می‌گذارد. منتظر چه هستید؟ شروع به خواندن کنید.

 • راهنمای جامع سفر به استانبول

  راهنمای سفر به استانبول

  راهنمای سفر به استانبول نکات مهم و ضروری این مقصد را در اختیارتان قرار می‌دهد تا سفری ایمن‌تر، لذت‌بخش‌تر و پرخاطره را به توریستی‌ترین شهر جهان در نزدیکی ایران تجربه کنید. در این مقاله از رزرو هتل تا خرید بلیط هواپیما استانبول، خیابان‌گردی، جاهای دیدنی استانبول، تور استانبول، بهترین زمان سفر و ده‌ها نکته مهم سفر به استانبول را می‌خوانید!

 • دریاچه هویر

  دریاچه تار و هویر

  دریاچه‌های تار و هویر از جاذبه‌های دیدنی در اطراف پایتخت کشورمان هستند و از جمله دریاچه‌های آب شیرین کوهستانی به شمار می‌روند که در 30 کیلومتری شهرستان دماوند واقع شده‌اند. آیا می‌خواهید از تار و هویر بیشتر بدانید؟